Rita në rrugë pa sytjenaKëngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora vazhdon të befasojë me stilin dhe veshjen e saj.

Ylli 25-vjeçar këtyre ditëve po qëndron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, atje ku edhe po realizon setin e ri fotografik.

Bukuroshja bjonde ka habitur të mërkurën pasdite kalimtarët në rrugët e Hollivudit Perëndimor, teksa u shfaq me një veshje tejet të guximshme, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

rita2

Ajo kishte veshur një palë xhinse të gjata, ndërsa lart mbante veshur vetëm një kostum larje shumë të hapur, dhe nën të asgjë tjetër.

Me gërshetat e saj të reja të verdha, shumë aksesorë dhe një palë syze dielli, bukuroshja shqiptare i la pak vend imagjinatës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here