Rita Ora është padyshim në rrugën e saj për tu bërë një personazh i dorës së parë në Britaninë e Madhe dhe më gjërë se kaq.

Ndaj nuk humbet shanset për të qenë në qendër të vëmendjes së medias dhe paparacëve.

21 vjaçare  sapo ka publikuar këngën e saj më të re me titull “R.I.P” ishte në G-A-Y Nightclub ne Londer dhe aty janë fiksuar këto imazhe të saja.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here