Rita Ora pak kohë më parë ka deklaruar se nuk është në lidhje me askënd dhe për të dashur ajo do të donte të gjente një shqiptar.

Në një intervistë të realizuar për emisionin “The Rundown”, Rita merr një propozim nga vet prezantuesi i këtij emisioni, i cili thotë se është shqiptar nga Korça.

Prezantuesi, madje i prezanton Ritës edhe tatuazhin “shqiponjë” në gjoksin e tij. Reagimin saj mund ta shihni në videon e mëposhtme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here