Rita është zhveshur edhe për revistën e radhës.

Këngëtarja po promovon albumin e saj që pritet të publikohet shumë shpejtë, ndërsa është paraqitur në shumë numra të tetorit të revistave të ndryshme botërore.

Ajo që është vërejtur, është se Rita e ka përqafuar shumë seksualitetin e saj dhe në secilin fotosesion ka poza ku është zhveshur pa hezituar, përcjell Gazeta Express.

Këtë herë Rita ka pozuar për numrin më të ri të revistës InStyle, në botimin rus.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here