Edhe pse kur është pyetur publikisht, Rita Ora e ka mohuar lidhjen me vellain e Kim Kardashian.

Por paparacet i kanë kapur mat të dy në një moment intim në Miami, në të cilin ata duken bashkë dhe shumë të afërt.

Rita Ora e ka shijuar maskimalisht kohën me të dashurin e saj të familjes së famshme Kardashian, Rob.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here