Rita dhe Madonna, simulojnë seksin në skenë! Të dalësh në skenë me Madonna-n, do të thotë se skandali është i sigurt. Madonna ka dëshmuar se ende është në top-formë derisa ka pushtuar skenën së bashku me Rita Orën në një koncert në Berlin, transmeton Zeri.info.

Dy yjet e muzikës kanë bashkuar forcat gjatë turneut të Madonna-s ‘Rebel Heart’ dhe fansat i kanë dërguar në trans me performancën e tyre të nxehtë. Dhe dueti i tyre nuk ishte aspak normal, pasi shumë shpejt është shndërruar në diçka tejet kontroverse.

Në të vërtetë, derisa po interpretonin në skenë, ato kanë simuluar seksin, ku Madonna ishte në kontroll të plotë të Ritës. Se si dukej kjo, shikojeni videon.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here