Rita dhe Ledri më shumë se miq? Këngëtarja Rita Ora dhe reperi Ledri Vula duket se kanë nisur të shoqërohen së bashku.Dy artistët kanë shprehur pëlqimin reciprok për njëri-tjetrin.

Një fakt të tillë për Orën e ka pohuar vetë motra e saj pak kohë më parë.

Ndërkohë edhe reperi ka shprehur të njëjtën gjë. Në këtë foto ata duken më të afërt se kurrë me njëri-tjetrin.

Ndoshta po lind diçka më tepër se miqësi mes tyre?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here