Rita dhe Beyoncen, ja çfarë bënë në “Met Gala” Rita Ora është takuar me çiftin e famshëm Beyonce dhe Jay Z.

E gjithë kjo ka ndodhur në mbrëmjen, e cila i bashkon yjet në Amerikë, “Met Gala”.

Këngëtarja shqiptare së fundi është përfolur se ka pasur një aferë seksuale me bashkëshortin e Beyonces, Jay Z, por duket se pas mbrëmjes së kaluar, këto dyshime janë hedhur poshtë, transmeton Telegrafi.

Pasi u panë sy me sy në “Met Gala”, Rita shkoi ta takoj Beyoncen, me ç’rast sëbashku bënë një selfie duke i quajtur raportet e tyre si një familje.

Rita dhe Beyoncen, ja çfarë bënë në “Met Gala”

Me këtë rast Rita dhe Beyonce i dhanë fund spekulimeve mediatike për raportet e tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here