Rita Ora ka bërë bujë me një dalje të saj sonte gjatë Javës së Modës në New York ku ka dalë për të shëtitur me një bluzë ku shihen duke u përqafuar dy meshkuj

Ajo shumë rrallë bën gabime kur është në pyetje stili dhe kështu ka bërë kësaj here.

Rita Ora është e njohur për stilin e saj të veçantë dhe këtë e ka bërë edhe gjatë largimit të saj nga hoteli në New York ku po qëndron për Javën e Modës.

Krijuesija e hitit “Hot Right Noë” (27), ka tërhequr vërejtjen e të gjithëve pasi që në bluzën e saj shihën duke u përqafuar dy meshkuj. 

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/rita-cudit-new-yorkun-ne-qytet-me-bluze-ku-meshkuj-perqafohen-626492/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here