Rita befason me stilin e flokëveKëngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka befasuar të gjithë me stilin e saj të flokëve.

Ajo është shfaqur në promovimin e koleksionit të saj të ri “Adidas Originals”, që u mbajt në Santa Monica.

Dhe këtu Rita pa dyshim se shfaqet me shumë stil, por edhe me një ndryshim. Ajo ka ndryshuar tej mase stilin e flokëve, që na bën të befasohemi kur e shohim në pamje të parë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here