Ajo është një nga femrat shqiptare, e cila përflitet thuajse për gjithçka.

Riselda Sejdija është një nga femrat më të guximshme dhe njihet për mënyrën e të thënit gjerave ‘troç’. Pedagogia e Arteve ‘goditi’ si fillim me martesën e saj me biznesmenin 63 vjeçar.

Për të gjithë ishte një çudi e madhe se si një vajzë aq e re të lidhej me një burrë me moshë të konsideruesh. Pavarësisht diferencës në moshë Riselda ka treguar se martesa e tyre funksionon me së miri.

Ajo që bie në sy së tepërmi është jeta luksoze që ajo bën dhe udhëtimet e shpështa drejt Dubait. Fotot që publikon do të bënin zili gjithë femrat e tjera.

Duket se pedagogia e baletit e shijon jetën e saj në maksimu. Kjo tregohet në të gjitha pamjet e publikuara ku mbizotërojnë veshjet nga më të shtrenjtat, mobiliet si dhe trajtimet e shumta kozmetike. / Gazeta Express/ 10 11 12 13 14

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here