Me ne fund nje adoleshente shqiptare, qe ben nje kenge qe i pershtatet moshes se saj me ritme PERFEKTE POP!

Na kane lodhur keto ekstravagancat palidhje dhe Rineta Maliqi ka gjetur momentin e duhur per te sjelle “Me pelqen”.

Kjo kenge eshte 100% identike me llojin e kengeve pop qe destinohen te jene hit ne radiot amerikane. Suksese Rineta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here