Rinës i ndodh një ‘incident’ me fustan.

Rina Balaj nuk i harron fansat e saj, ajo kohë pas kohe ndan fotografi të reja në rrjete sociale, ku edhe njofton për çdo gjë rreth saj.

Së fundi, rep-artistja ka publikuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilat shfaqet atraktive e veshur me një minifund.

Rina kishte veshur edhe një këmishë të bardhë, të shkurtër, ndërsa kostumin e kombinoi me një çantë me ngjyrë rozë.

Por, “Vipat e bllokut” kanë publikuar një fotografi, ku shihej artistja duke u fotografuar nga fansat, teksa era ia ngriti fustanin lart dhe asaj i dolën të brendshmet.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Rina Balaj është “Bad Rosita”, e cila ka një temë më ndryshe nga projektet e tjera të saj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here