Nicole Scherzinger dhe Lewis Hamilton rindezin dashurinë e tyre.

Pas katër vite lidhje cifti u nda në muajin tetor por ata ribashkohen sërish vetëm pas disa muash më të dashuruar se asnjëherë tjetër.

Këto foto vijnë nga pushimet e tyre vetëm disa ditë më parë në Itali, mes puthjesh dhe ledhatimesh.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here