Rina Krasniqi, këndon “Daba daba” edhe si e rriturRina Krasniqi, aktorja kosovare që dikur ishte e famshme për këngën “Daba-daba” që adhurohej nga fëmijët, e ka interpretuar një pjesë të këngës në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, në rubrikën #Kutia.

Ndër të tjerash, ajo u përgjigj edhe në pyetjen se “a puth mirë”, duke thënë se puthet për mrekulli.

Rina e cila dikur këndonte e tani aktron, thotë se te njerëzit e urren pafytyrësinë dhe gënjeshtrat.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here