Rina sërish shfaqet bombastike.

Rina Balaj ka hyrë në tregun muzikor si reper, duke bërë shumë famë që në hapat e parë.

Sot ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet e veshur me bluzën e bardh dhe pantallonat e shkurta.

Rina dukej bukur dhe seksi, kurse e bardha i shkonte duke u kombinuar edhe me borë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here