Rikthimi në kohë i Victoria BeckhamIsh anëtarja e Spice Girls, nuk hezitoi aspak të tregojë edhe në këto ditë se hapat e famës i mori në vitet 1990.

Madje Victoria atë botë u quajt dhe Spice Posh, e këtë pseudonim 42 vjeçarja zgjodhi ta paraqes edhe në pijen e saj të preferuar këtë të diel, përcjellë Klan Kosova.

Këtë gjë e bëri të ditur dhe djali i saj Romeo, i cili në rrjetin social Instagram publikoi një fotografi të pijes së nënës së tij Victorias ku gjendej mbishkrimi Posh.

Rikthimi në kohë i Victoria Beckham

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here