Rikthehet Zayn MalikEpoka solo e Zayn Malik po fillon.Ai zyrtarisht ka nënshkruar kontratë me kompaninë RCA Records, me pak ndihmë nga Simon Cowell.

Burimet e TMZ-së thonë se Cowell ishte ndërmjetësuesi për Zayn dhe RCA, duke negociuar për disa javë, transmeton Klan Kosova.

Interesante është fakti se tani grupi One Direction dhe Malik janë anëtarë të shtëpive diskografike konkurruese.

Cowell, i cili e ka krijuar grupin One Direction, e ka ndjerë se RCA ishte vendi më i mirë që Zayn të arrijë suksese si solo artist.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here