Rikthehet Zajmina Vasjari më seksi se kurrëKëngëtarja Zajmina Vasjari është ndër këngëtaret më seksi shqiptare. Në çdo paraqitje ajo shfaqet në top formë, teksa tregon linjat trupore.

E tillë duket edhe në fotografinë e fundit të postuar në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaq këmbët e gjata në një fustan të shkurtër.

Ndonëse duket mendueshëm dhe jo shumë në qejf, këngëtarja duket rrezatuese.

Së fundi Zajmina ka publikuar klipin ‘Blackout’ në bashkëpunim me Elgit Dodën.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here