Reperi Stresi ka lajme të reja.

Pasi shpalli fejesën me vajzën e zemrës, Stresi duket i frymëzuar për projekte të reja muzikore. Ai ka ndarë në rrjetet sociale një foto dhe krah saj shkruan se projekti i ri është duke ardhur.

Ashtu siç edhe kishte premtuar në fillim të vitit, Stresi do të jetë më aktiv se kurrë në muzikë.

“GTA”, coming Soon’, shkruan ai në publikimin e tij./Gazeta Express/ 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here