Rikthehet Sevdai Radogoshi“Dada Zade” quhet kënga më e re që do të vijë në programet e vitit të ri, por edhe me një klip, kënduar nga këngëtari Lulzim Shehu. Ai ka zgjedhur që të bashkëpunoj me artistin e njohur të humorit Sevdai Radogoshi, apo siç e njohin të gjithë si Qumili.

Luli do të bashkëpunojë në këtë projekt edhe me këngëtaren e re Fitore Berisha ku së bashku me aktorin e njohur do të jenë në shumë mbrëmje e sidomos nëpër dasma si një grup i kërkuar dhe i fortë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here