Rikthehet Jehona Sopi, tani me Esma Redzepova Këngëtarja e njohur e estradës kosovare, Jehona Sopi pritet t’i rikthehet skenës dhe publikut.

Biondja e bukur kosovare ka paralajmëruar rikthimin në një bashkëpunim të befasuar me këngëtaren e famshme nga komuniteti rom, Esma Redzepova.

Së shpejti do të sjellin këngën “Caje Sukarije” , këtë herë do të sillet në versionin remix./Indeksonline/

Rikthehet Jehona Sopi, tani me Esma Redzepova

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here