George Michael, aktualisht në studio për të regjistruar albumin e tij të ri që pritet të dalë në vazhdim, ka kryer një regjistrim special për të gjithë fansat.

Kantautori ka publikuar një version të hitit të tij “True Faith” të New Order, një këngë që lidhet në vitin 1987. I nënshkruar nga Aegean records me licencë ekskluzive nga ana e PIAS Recordings Europe.

Kjo këngë, e shkruar prej kohësh nga Bernard Sumner, Peter Hook, Stephen Morris, Gillian Gilbert dhe Stephen Hague do të publikohet në Britaninë e Madhe gjatë muajit mars.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here