Rikthehet Emina ÇunmulajModelja Emina Çunmulaj, e cila jeton në Amerikë ka kohë që nuk ka ardhur me ndonjë projekt të ri. Por ka pesë muaj që ajo është treguar një nënë shumë e përkushtuar ndaj vajzës së saj Ella Faria, përcjell Kolona.al.

Ndërkohë sapo ka postuar fotografi ku duket shumë bukur dhe në formë.

Në njërën prej fotografive në Instagram, ajo ka shkruar se është bërë më herët, ndërsa në tjetrën ka shkruar së shpejti.

Nuk ka saktësuar se për çka bëhet fjalë, por me gjasë së shpejti do të vjen me ndonjë fotosesion të ri fotografik.

Fanset që e duan modelen, janë shprehur të lumtur për rikthimin e saj, teksa kanë shtuar se ende i ka vlerat se çka i duhet një modeleje për të sjell diçka të bukur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here