Pas më se dy vjetësh modelja e njohur Besa Gashi ka vendosur ti kthehet punës. Tani ajo përveç modelimit planifikon të merret edhe me profesionin e ekonomistes.

“Kam pauzuar gati dy vjet dhe kështu që deri më tani kam qenë e përkushtuar ndaj rritjes së vajzës.

Tani meqë vajza është rritur pak, kam vendosur ti kthehem skenës me ndonjë projekt në fushën e modelimit ose në profesionin tim të ekonomistes”, ka thënë ajo për “Zëri”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here