anjezabrankaZhduket për një kohë, por nuk harron të kthehet me një krijim të ri. Këngëtarja Anjeza Branka do të sjellë një këngë shumë komerciale, si kjo që po pëlqehet në këtë periudhë, në duet me këngëtarin Rati. Kënga mban titullin ‘Kur të mbushet mendja ty’ dhe mësojmë se është punuar nga ‘Threedots’, ndërsa edhe videoklipi që del këto ditë është punuar nga ‘Provideo’.

Si duket, Anjeza ka vendosur të bashkëpunojë me kompaninë e Flori Mumajesit, ndërsa ne zbuluam edhe një foto se si do të duket këngëtarja.

Burimi: vipat.info

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here