Rikthehet Adea PulaAdea Pula emri i së cilës u njoh shumë për fëmijë madje edhe ishte shumë e dashur për ata.

Ajo tani është rritur dhe si duket nuk e ka ndërmend ta lë muzikën që ajo e bëri që nga mosha e fëmijërisë.

Adea ka sjellur një cover të kënduar nga Jennifer Hudson “And i’m telling you”, të cilin e ka publikuar në youtube dhe në rrjetin e saj Facebook, transmeton Klan Kosova.

Ajo e ka cilësuar këtë cover si njëri ndër favoritet e saj dhe që e ka kënduar me shumë qejf.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here