Në ceremoninë mbyllëse të Lojërave Olimpike mbrëmjen e djeshme, janë rikthyer së bashku në skenë edhe 5 këngëtaret e grupit të famshëm “Spice Girls”.

Kjo ishte hera e parë që Viktoria Beckham rikthehej në skenë si këngëtare dhe ka qenë mjaft seksi, ashtu si dhe këngëtaret e tjera.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here