Riihanna në ujërat e BarbadosRihanna po ‘çmend’ vendlindjen me veshje dhe dukje që e paraqesin ekstremisht tërheqëse artisten.

Rihanna këtë herë ka vendosur të veshë bikini një pjesëshe derisa ka dalë në ujërat e Barbados për të shëtitur me shoqërinë.

Ajo ka hipur në një dërrasë për t’u freskuar dhe kënaqur ndërsa asnjëherë nuk ka ndalur pozat provokuese, të cilat janë kapur në fotografi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here