Rihanna, e cila është kthyer sërish brune, shfaqet thuajse lakuriq në faqen e saj në Twitter. Zonjusha ka lënë edhe një koment: “Where Have You Been All My Life?” (Ku ke qenë ti gjatë gjithë jetës sime?).

Kjo frazë, në fakt, na lë të kuptojmë se fotoja është bërë gjatë xhirimeve të klipit të saj më të ri, një video seksi dhe provokuese.

Këngëtarja ka pasur sukses gjithë këto vite dhe nuk mendon të ndalet. Rezultatin e klipit do e shohim pas disa javësh. Le te presim!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here