Rihanna vuan nga celuliti Këngëtarja e njohur amerikane Rihanna duket se më nuk është në formën më të mirë të saj fizike.

Edhe pse ajo shkëlqej në një koncert që e mbajti në Londër në O2 Arena këngëtarja duket se vuan nga celuliti dhe nuk është duke treguar një formë të mirë fizike ashtu sikurse jemi mësuar ta shohim vite më parë.

Gazeta “The Daily Mirror” ka botuar sot foto të këngëtares ku shihen gjurmë të qarta të celulitit të saj në kohë kur ajo dilte nga makina për t’ju drejtuar skenës ku do të mbante koncert.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here