Rihanna vjen me klipin e ri “Bitch Better Have My Money” ” Rihanna ka lansuar klipin e shumëpritur të këngës “Bitch better have my money”.

Kënga është zbuluar tash e disa muaj, por videoklipi është publikuar vetëm sot.

Më poshtë mund ta shihni këtë video, ku ka dhe skena eksplicite.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here