Këngëtarja e muzikës R&B, Rihanna, ka zbuluar 14 këngët të cilat e përbëjnë albumin e saj të gjashtë, “Talk That Talk”.

Bukuroshja nga Barbadosi ka pozuar para një letre të madhe në të cilën ishin shkruar titujt e këngëve nga albumi i saj i ri.

Singli “We Found Love” që është pjesë e këtij albumi, tashmë po pushton top-listat britanike dhe amerikane.

Shtija e albumit “Talk That Talk” fillon më 21 nëntor, ndërsa këngët që e përbëjnë atë janë:

1. We Found Love
2. You The One
3. Watch And Learn
4. Ride Me Out
5. Cockiness
6. Talk That Talk
7. Drunk On Love
8. Farewell
9. We All Want Love
10. Red Lipstick
11. Fool In Love
12. Where Have You Been
13. Do Ya Thang
14. Birthday Cake

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here