Pop ylli, Rihanna, ka thyer një tjetër rekord – atë të numrit të klikimeve pas 24 orëve të para të lansimit të videoklipit të ri.

Videoklipi i ri “Where Have You Been” ka prekur fansat e këngëtares anë e mbanë botës, sidomos kur kemi të bëjmë me gjininë femërore. Dhe kështu, nuk mungon as suksesi, pasi VEVO ka konfirmuar në faqen zyrtare në Facebook se Rihanna ka thyer rekord të ri.

“Përgëzime Rihannas për thyerjen e rekordit të videos më të klikuar brenda 24 orëve në VEVO me 4,937,281 klikime. “Where Have You Been” është hit i madh”, shkruan në komunikatën e VEVO në Facebook.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here