Rihanna si një vajzë e thjeshtëRihanna zakonisht paraqitet elgante dhe tërheq vëmendjen kudo që ajo paraqitet, por jo edhe këtë herë.Në vend të elegancës, këngëtarja kishte zgjedhur komforditetin, raporton Mirror.

Ajo është parë të dielën duke shkuar në aeroport, por nuk dihet se ku po udhëtonte, transmeton Kosova Sot.

Rihanna kishte veshur një palë tuta ngjyrë rozë, flokët e çrregulluara dhe një palë size të bardha.

Ajo i ngjante çdo vajze të thjeshtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here