Princess of China” është kënga e fundit e këngëtares Rihanna. Kënga është një bashkëpunim me grupin Coldplay.

24-vjecarja duket sikur me këtë klip ka “tradhtuar” vendin e saj dhe e quan veten princesha e Kinës.

Në imazhet e klipit shohim Rihanën si një vajzë kineze, ku dallojmë modelin e flokëve si dhe një tualet të rënduar, për t’iu përshtatur më shumë subjektit të këngëtares.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here