Rihanna kohëve të fundi ka qenë maskismalisht e përkushtuar në përgatitjen e albumit të saj më të ri,”Unapologetic”. Për momentin ajo është në përgatitje të klipit, për hitin më të ri të saj “Diamonds”, këngë për të cilën thuhet ti jetë kushtuar Chris Brown.

Gjatë xhirimeve, Rihanna është parë me dy fustane, një të bardhë dhe tjetri i zi, dhe si zakonisht, ajo është dukur mjaftë seksi.

Ndërkaq, sa i përket jetës private, tashmë është evidente që ajo dhe Chris kanë rigjeneruar lidhjen etyre edhepse zyrtarisht asnjëri nuk e ka pranuar ende. Por cifti vazhdimisht shihet në duke kaluar kohë së bashku në klubet Hollyëood-it./indeksonline/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here