RihannaËshtë një nga femrat më të palodhura të botës së spektaklit dhe gjithashtu është nga ata persona që i shijon në maksimum ditët e saj të pushimit.

Po flasim për këngëtaren Rihanna, e cila po kalon disa ditë në plazhet e Bahamasit.

28-vjeçarja është në shoqërinë e shoqes së saj të ngushtë Melissa Forde.

Bie në sy që pothuajse në çdo foto, Rihanna shihet me nga një pije alkoolike në dorë.

Aktualisht, Rihanna është në mes të turit të saj “Anti World Tour”. Në datën 17 qershor do të nisë koncertet në Europë me një shfaqje në “Amsterdam Arena” të Holandës.

Rihanna

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here