Rihanna qan gjatë këndimit të këngës 'Love the way you lie'Rihanna është përlotur në koncertin e saj në Dublin.Rihanna ka pasur ndalesën e radhës në Dublin gjatë turneut të saj botëror.

E derisa ajo ka filluar interpretimin e këngës së saj “Love the way you lie”, këngëtarja ka filluar të qajë dhe e ka pasur të pamundur këndimin, përcjellë lajmi.net.

Megjithatë, fansat nuk e kanë ndalur asnjëherë këngën, duke e lënë këngëtaren të qetësohet pak, për të vazhduar më pas baladën prekëse, për të cilën thuhet se ka të bëjë shumë me jetën e saj personale.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here