Rihanna provokon me ''look” e riRihanna ka provuar një “look” të ri për një set fotografik shumë provokues për revistën ‘V’.

Këngëtarja 27-vjeçare është shfaqur me një parrukë bjonde, por duke u nisur nga pozat që ka marrë, vështirë se dikush i shikon kokën.

Artistja e famshme shihet e veshur me një palë pantallona të bardha shumë të shkurtra dhe një bluzë të zezë me barkun jashtë.

Rihanna provokon me ''look” e ri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here