Rihanna promovon parfumin e ri RiRi Ajo është e njohur dhe e dashur për stilin e saj eksperimantal, por Rihanna ka krijuar një pamje krejtësisht të re për fushatën e saj të fundit.

Këngëtarja 27 vjeqare e veshur në një fustan ngjyrë rozë me perla dhe dorëza mëndafshi ka promovuar parfumin e saj të fundit RiRi nga Rihanna Eau De Parfum.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here