Rihanna ka shpërndarë në Instagram një foto shumë tërheqëse për të promovuar linjën e saj të makeup Fenty.

31 vjeqarja kishte veshur një kostum që vinte në pah linjat e saj, derisa ishte shtrirë me bark poshtë në tkë.

Këngëtarja e hitit Umbrella kishte vënë produktet e saj kozmetike në sy si hije dhe buzë.

Image

F

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here