Rihanna pa sutjena në performancë me DrakeMuajin e shkuar ata dhuruan një performancë të nxehtë në Brit Awards.

Por duket se Rihanna dhe Drake nuk ndalen.

Këtë herë, dy këngëtarët dhuruan të tjera skena gjatë turit në Majemi, SHBA.

Rihanna pa sutjena në performancë me Drake

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here