Rihana, ylli nga Barbadosi ka treguar dje gjoksin e saj pa recipeta dhe tatuazhin e ri për nderë të reperit legjendar Tupac.

Paparazzët e ka fotografuar dje në një dalje publike këngëtaren e njohur.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here