Rihanna bëhet sërish objekt diskutimi. Këngëtarja 24- vjecare është fotografuar pa reçipeta në ambiente publike.

Ajo mësohet se ka qenë në një darkë në New York ndërsa ka tërhequr vëmendjen e kalimtarëve dhe të pranishmëve në atë ambient.

Mësohet se Rihanna ishte duke shkuar në restorantin Da Silvano ku do të kalonte momente të këndshme me mikeshat e saj.

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here