Rihanna nuk ta marr Justin U fol shume per nje flirt mes Rihanna-s dhe Justin Timberlake. Dukej sikur Jessica Biel, e dashura e kengetarit ishte lene menjane per shkak te bukuroshes pop-star.

Rihanna nuk eshte dakord me keto thashetheme, ndaj ka marre ne telefon te dashuren Justinit  dhe i ka shpjeguar se si qendrojne realisht gjerat.

Rihanna nuk do te jete shkaterruese lidhjesh.

E ka shume perzemer Justin, po vetem si mik.I ka kerkuar ndjese Jessica-s persa thuhet. Sipas nje burimi per media thuhet se Rihanna eshte tradhetuar nga i dashuri i saj me pare dhe nuk denjon te shkoje t’i marre partnerin nje tjetre.

Sipas kengetares Rihanna  tani mund te rrije “e qete” Biel.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here