RihannaRihanna ka postuar për fansat e saj disa foto provokative nga videoja e fundit e saj muzikore. Këngëtarja bukuroshe, ka lajmëruar në Twitter fansat se shumë shpejt do të dalë dhe video e këngës “Kiss it better”.

Lakuriq nën një çarçaf mëndafsh, 28-vjeçarja shfaqet mjaft seksi. Bukuroshja nga Barbados ka postuar tre foto, ku tregon veten e shtrirë me fundshpinë të harkuar teksa puth çarçafin delikat.

Në të treja fotot Riri shkruan: Video e Kiss it better, të enjten në mbrëmje në VEVO”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here