Rihanna ka nisur punën për xhirimin e videos së këngës së saj të re, fryt i bashkëpunimit me producentin e mucikës Calvin Harris.

Xhirimet e videos po realizohen në Irlandë, ndërsa në një pjesë e tyre Rihanna shfaqet e veshur tepër sportive.

Pasi kërceu përqark një makine amerikane në mes të një fushe, artistja hoqi bikinit e kuqe për t’u veshur më pas me një këmishë stil cowboy.

Megjithatë Rihanna shfaqet hera-herës nervoze dhe ne do ju tregojmë disa foto ku ajo tymos një cigare, ndërsa në fytyrë ka një pamje disi të mërzitur. Çfarë ka ndodhur me Rihanna-n?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here