Ka qënë në Itali për pushime dhe prej pak kohësh ka bërë videon e saj të fundit ‘Cheers( Drink to that).

Vazhdon turin e spektaklit të saj dhe ndër të tjera po incizon albumin e saj më të ri, me pak fjalë Rihanna nuk ndalet para asgjëje.

Ajo është zgjedhur gjithashtu edhe si fytyra e re botërore e fushatës publicitare të Armani Jeans. Ja disa nga fotot hot që tregojnë yllin me flokë të shkutër bjondë ndërsa ‘flirton’ me një makinë.

Binomi klasik femra&makina merr një dimension të ri dhe shënon një zhvillim të ri sexy dhe pop për mbretëreshën e modës.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here