Rihanna po bëhet shumë e famshme për veshjet ekstravagante, kërcimet provokuese dhe videot muzikore “të nxehta”.

Por, këngëtarja nga Barbados tregon se mund të duket mirë edhe me një pamje klasike.Në një set fotosh për revistën e përmuajshme ‘Glamour’, 23-vjeçarja shfaqet më në fund e veshur siç duhet.

“Kur vishem unë mundohem të zgjedh rrobat më ekstravagante sepse dua që kur njerëzit të më shohin të thonë: “Po kjo, çfarë dreqin ka veshur kështu?”, shprehet Rihanna për ‘Glamour’.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here